źródło: materiały prasowe

Disnejowska Alicja po drugiej stronie lustra to kontynuacja kultowej już Alicji w Krainie Czarów (2010). Tytułowa Alice Kingsleigh powraca do Krainy Czarów, gdzie czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Kot z Cheshire i Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z ekscentrycznym Czasem.

W Alicji po drugiej stronie lustra ponownie zobaczymy i usłyszymy plejadę gwiazd. Wśród nich: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway i Mia Wasikowska (Alicja). Do tego Sacha Baron Cohen i – w swojej ostatniej roli – Alan Rickman, który użyczył głosu Gąsienicy Absolemowi.

Nowa Alicja oczaruje dzieci i dorosłych. Najmłodsi znajdą w niej baśniowe stworzenia, dobrą i złą królową oraz przyjaźń, która nie zna granic. Dorośli – wysmakowane aluzje, pokazujące rzeczywistość w krzywym zwierciadle. A wszyscy – ferię kolorów i niesamowitą przygodę.

Film można obejrzeć z przymrużeniem oka lub w okularach 3D już od 26 maja w kinach IMAX Kraków, sali ŠKODA 4DX w Cinema City Bonarka, a także we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl 

 

Źródło: informacja prasowa