"Bodom"

Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości.

W repertuarze znalazły się:
- wstrząsająca, oparta na faktach Ostatnia Klątwa - premierowo!
- klimatyczny, trzymający w napięciu W Głąb Lasu - przedpremierowo!
- makabryczny slasher Bodom,
- hipnotyzujące i mroczne Zło We Mnie.

Kolejność filmów zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

"Zło we mnie"

Uwaga, konkurs! Dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych zaproszeń na ENEMEF: Noc Grozy w Multikinie Kraków. Piszcie do nas na redakcja@wkrakowie.pl, w temacie podając „Noc Grozy”. W treści wpiszcie swoje imię, nazwisko i wyjaśnijcie w jednym zdaniu, dlaczego chcecie pójść na tę imprezę. O wynikach poinformujemy tylko zwycięzców.

ENEMEF: Noc Grozy odbędzie się 21 kwietnia 2017 (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 26 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEF-ach mailem i/lub SMS-em,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEF-em losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMS-a, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł.

źródło: informacja prasowa