"Szafing to przede wszystkim dobry moment by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień i zimę. Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie zapałamy do nich miłością, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie.” - wyjaśnia Gabriela Wajda-Żydzik, koordynator projektu.

W Krakowie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida (ul. Szopena 35a). Szafing odbędzie się 14 października w godzinach 11:00-14:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose i wydawnictwa Pascal.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona. Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing
FB: https://www.facebook.com/events/1440911305984977/

Szafa.pl to społeczność ponad miliona kobiet, które w ekologiczny i ekonomiczny sposób odświeżają swoje szafy i podążają za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków. Szafa.pl zdobyła zaufanie ponad 1,3 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami, a także prowadzą ciekawe rozmowy na forum.szafa.pl.

Ośrodek Kultury Norwida działa na terenie Nowa Huta i na rzecz tej dzielnicy. Skupia się przede wszystkim na realizacji programów edukacyjnych, artystycznych, społeczno-kulturalnych i proekologicznych skierowanych do społeczności lokalnej Nowej Huty oraz Miasta Krakowa.

źródło: informacja prasowa