Galeria Bronowice przygotowała dla najmłodszych kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha. Tym razem na kinomanów czekać będzie doskonale znany zarówno dzieciom, jak i rodzicom Miś Uszatek. Postać sympatycznego misia z klapniętym uszkiem narodziła się w 1957 roku w piśmie dla dzieci „Miś”, ale kultowa stała się dzięki serialowi łódzkiego studia filmowego Se-ma-for. Podczas seansu dzieci obejrzą następujące odcinki: „Skrzynia”, „Eee co tam”, „Jak sójka za morze”, „Latawiec” oraz „Nakrętka”.

Bajki emitowane będą trzykrotnie w sobotę, 18 lutego, w godzinach 10.00, 11.00 oraz 12.00 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii Bronowice. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Kino Malucha to kolejna propozycja Galerii Bronowice, która wpisuje się w hasło: „Miejsce na Twój Czas”. Od niedawna działa tu również Kącik Filmowy, który przygotowano z myślą o najmłodszych kinomanach. Korzystanie z niego jest bezpłatne.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne.

źródło: informacja prasowa