fot. AB

11 cudownych psiaków i tysiąc powodów, aby przygarnąć każdego z nich... Podobnie jak rok temu „Marsz jamników” poprzedzi akcja „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, podczas której Radio Kraków postara się pomóc w znalezieniu dobrych domów dla psów czekających na adopcję w małopolskich schroniskach.

Od 29 lipca do 2 września Radio Kraków zaprasza do włączenia się w akcję „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, która poprzedzi tegoroczny „Marsz jamników”. Na antenie i na stronie www.radiokrakow.pl Radio Kraków przybliży czekające na happy end historie 11 psów, które na swój dom czekają w schroniskach w Krakowie, Tarnowie, Skawinie, Rzezawie, Racławicach, Nowym Targu, Nowym Sączu, Wielogłowach, Bolesławiu i Oświęcimiu oraz w Starym Sączu.

Kajtuś z Oświęcimia, Surówka ze schroniska w Skawinie, Gunia z Tarnowa, Sali ze schroniska w Wieloglowach, Tosia z Nowego Sącza, Józio z Racławic, Iwo z Rzezawy, Bezimienna z Nowego Targu, Kamyk z Bolesławia, Trampek z krakowskiego schroniska oraz Peter ze Starego Sącza - bohaterowie akcji „Pieskie życie zmieniamy na dobre!” różnią się wiekiem, wzrostem, kolorem, charakterem, temperamentem i psim usposobieniem, łączy je jedno: wszystkie wyczekują na swojego Człowieka i swój własny dom. Każde ze schronisk, które włączyło się do akcji Radia Kraków, wybrało tylko po jednym piesku – a we wszystkich na swój dom czeka aż 1007 psów...

Zachęcamy: adoptuj – nie kupuj! Ofiaruj kochający dom i zdobądź najwdzięczniejszego przyjaciela na lata!

Więcej o bohaterach akcji „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”: www.radiokrakow.pl
Marsz Jamników Radia Kraków już 10 września – szczegóły: http://www.radiokrakow.pl/nasze-akcje/marsz-jamnikow-2017/

fot. LT

źródło: informacja prasowa