Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych, zbudowany pozytywnymi doświadczeniami poprzednich dwóch tur Konkursu na Innowacje Społeczne, w ramach których udzieliliśmy 17 grantów na testowanie innowacji z obszaru usług opiekuńczych dla osób zależnych, informuje, że dnia 21.12.2017 r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił III turę Konkursu Grantowego.

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy z Państwa może stać się Innowatorem Społecznym. Oferujemy min.:
• nawet do 100 000 zł na przetestowanie innowacji społecznej
• konsultacje ze specjalistą ds. innowacji,
• doradztwo prawne i finansowe,
• wsparcie opiekuna projektu zarówno na etapie kreowania, jak i realizacji pomysłu innowacyjnego.

Aby ułatwić Państwu pozyskanie środków na realizację grantu, serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. Razem z pracownikami Inkubatora doprecyzujecie Państwo pomysł i zapoznacie się z dokumentami aplikacyjnymi obowiązującymi w konkursie.

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: miis@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34. Z chęcią odpowiemy również na zaproszenie i spotkamy się w miejscu przez Państwa wskazanym – także poza Krakowem.

źródło: informacja prasowa