źródło: materiały prasowe

„unReal” udowadnia, że to co wydaje się niemożliwe - zarówno w sporcie, jak i w kinie - w rzeczywistości jest możliwe, a ograniczenia tkwią jedynie w ludzkich umysłach. Nieposkromiona wyobraźnia i zew wolności popychają rowerzystów - bohaterów filmu - do mierzenia się z ekstremalnymi trasami, srogimi warunkami atmosferycznymi i dzikimi zwierzętami. Zapierające dech w piersiach zdjęcia pozwolą poczuć widzom pełną gamę emocji, które towarzyszą przekraczaniu granicy strachu i praw fizyki.

źródło: materiały prasowe

W filmie wystąpili tacy śmiałkowie, jak: Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling, Matty Miles, Stevie Smith, Thomas Vanderham, Tom van Steenbergen. Zdjęcia zrealizowano w przepięknych krajobrazach Cambrii (Kalifornia), Dubois (Wyoming) oraz Kolumbii Brytyjskiej - w Lillooet River, Pemberton Icecap, Squamish, Sunshine Coast i Whistler.

Bilety: 18 zł (normalny), 14 zł (ulgowy)

O filmie:

źródło: materiały prasowe

unReal”, reż. Anthill Films, USA 2015, 56'

Połączenie rowerowych ewolucji najlepszych zawodników na świecie i niestosowanych do tej pory technik realizacji sprawia, że film unReal to widowisko, które powinni zobaczyć nie tylko fani downhillu i freeride’u rowerowego, lecz wszyscy pragnący poczuć, jak przekracza się granice grawitacji i strachu. UnReal to film stworzony przez pasjonatów dla ludzi idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

 

Źródło: informacja prasowa