Podziel się

Na bieżąco


4 października 2015, imieniny Edwina, Konrada, Marka

Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie

Od lutego mieszkańcy Krakowa i okolic mogą korzystać z usług medycznych Medicover w kolejnym Centrum Medicover, zlokalizowanym przy ulicy Bora Komorowskiego.

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej i diagnostyki, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz licznych specjalistów.

Placówka mieści się przy ul. Bora Komorowskiego 25B, w budynku Quattro B. Zajmuje powierzchnię blisko 750 m2 i mieści 12 gabinetów lekarskich, oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, gabinet zabiegowy, punkty pobrań i szczepień dla dorosłych i dzieci, gabinet USG, RTG, a także gabinet przygotowawczy medycyny pracy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz ponad 30 lekarzy specjalistów, m.in. ginekologa-położnika, dermatologa, neurologa, laryngologa, okulisty, ortopedy i wielu innych. Centrum oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym m.in. diagnostykę laboratoryjną, EKG spoczynkowe, audiometrię, USG, spirometrię.

- „Nowo otwarte centrum medyczne to już trzecia, szerokoprofilowa przychodnia Medicover w Krakowie. A to jeszcze nie koniec naszych tegorocznych planów inwestycyjnych w Małopolsce, gdyż już w marcu planujemy otworzenie kolejnej placówki w Krakowie, tym razem zlokalizowanej przy ul. Podgórskiej” – mówi Paweł Kacprzyk, Prezes Medicover Sp. z o.o. 

Nowa przychodnia Medicover czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Przy budynku znajduje się 30 miejsc parkingowych dedykowanych pacjentom tej placówki.

- „Chcemy, aby wszystkie nasze centra medyczne miały jak najdogodniejszą lokalizację, by były komfortowe i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt medyczny. Zależy nam, aby wszyscy pacjenci, w tym także osoby najmłodsze, czuli się u nas jak najlepiej, dlatego w nowym Centrum wydzieliliśmy specjalną część pediatryczną z kącikiem zabaw dla dzieci” – dodaje Paweł Kacprzyk.

Medicover w całej Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski. Zatrudnia lekarzy wszystkich specjalności. W ramach programu „Pacjent w Centrum Opieki” każdy pacjent Medicover może wybrać swojego lekarza prowadzącego, który bezpośrednio współpracuje z pielęgniarkami pełniącymi rolę Koordynatorów Opieki. Lekarz prowadzący całościowo dba o zdrowie swoich pacjentów, a w razie potrzeby osobiście kieruje na konsultacje do odpowiednich specjalistów.

Więcej o nowej placówce na stronie www.medicover.pl

Źródło: informacja prasowa

Wpis z dn. 2012-02-16

Lokalizacja na mapie

pokaż dużą mapę dojście pieszo dojazd samochodem φ 50.0855628 λ 19.97657030000005
Powierzchnie biurowe lokale użytkowe | Biura.pl

Wydarzenia wKrakowie

dziś w Krakowie

Kolejką na lotnisko
- reklama -

ostatnio udostępnione

na facebooku

Partnerzy serwisu

pokaż wszystkich »