Podziel się

Na bieżąco


29 sierpnia 2015, imieniny Jana, Jana, Witalisa

wKrakowie.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia Wielki turniej o puchar Hutnika

Data wydarzenia: 8 stycznia 2011, 09:00 (zakończone)

Już 8 stycznia na hali Tomexu odbędzie się wielki turniej o puchar Hutnika pod honorowym patronatem Marcina Wasilewskiego. Podczas turnieju dla uczestników i nie tylko przewidziano wiele atrakcji, m.in. quizy, kącik wspomnień, licytację czy miniturniej darta.

Impreza zaczyna się 8 stycznia o godzinie 9:00. W turnieju weźmie udział 16-20 zespołów, najpierw rozgrywki będą prowadzone w grupach (4), następnie zwycięskie drużyny (2 z każdej grupy) będą walczyć w systemie pucharowym.

Na turnieju zobaczymy m.in. przedstawicieli FC Magdeburga, Stomilu Olsztyn, Wisły Płock oraz fanów Hutnika Nowa Huta.

Mecze będą rozgrywane po 5 zawodników (4+1), każdy mecz potrwa 9 minut. Dla najlepszych drużyn przewidziane są puchary oraz nagrody, które będzie wręczał prawdopodobnie Krzysztof Przytuła.

W dniu imprezy zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji, takich jak: quiz z nagrodami na temat wiedzy o Hutniku, turniej darta, licytację gadżetów Hutnika, z których dochód zostanie przekazany na stowarzyszenie NH 2010. Zorganizowany zostanie także kącik wspomnień, gdzie każdy będzie mógł na powrót przeżyć emocje związane z I ligą.

Planowane zakończenie turnieju nastąpi ok. godziny 19 lub 20.
Wpisowe na turniej wynosi 150 zł od drużyny.

Wielki turniej o puchar Hutnika to wydarzenie, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Zapisz się już dziś! Więcej informacji na http://forum.hutnik.krakow.pl oraz pod numerem telefonu 510 452 691.

8 stycznia 2010, w godz. 9:00 -20:00
Hala KS "Tomex"
ul. Ptaszyckiego 4

Źródło: KS Hutnik Kraków

Wpis z dn. 2010-12-14
Powierzchnie biurowe lokale użytkowe | Biura.pl

Wydarzenia wKrakowie

firmy i strony ostatnio dodane

- reklama -

ostatnio udostępnione

na facebooku

Partnerzy serwisu

pokaż wszystkich »